Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doučování

16. 10. 2007

Draco seděl na kraji zapovězeného lesa. Mezi prsty mu prosýpala hlína vyschlá neskutečným horkem. Seděl a mlčel. Jen nepřítomně hleděl směrem k hradu. Ten vždy dokonalý Draco Malfoy. Není se čemu divit. Veškerou dokonalost zdědil po svém otci Luciusovi. Perfektní blond vlasy, které mu teď spadaly do obličeje, dokonalou bledou kůži, která se teď zdála ještě bledší, a v neposlední řadě perfektní čistokrevný původ. Ale k čemu to všechno má? Mladý Zmijozelský princ byl nešťastný. To jeho probdělé noci způsobily, že vypadá tak mrtvolně bledý.

"Ne přece nodopustím, aby se semnou dělo něco takového! Jsem Zmijozel a ona je jen ubohá Nebelvírka!" Pří těch myšelnkách se mu ovšem sevřel žaludek úzkostí, jako už několikrát když na ni pomyslí a o to více když ji zahlédne. Takhle to dál nejde. Musí to zvládnout. Vstal a líným krokem vyrazil k hradu.

Ve vstupní síni byl naprostý klid. Ozývalo se jen cinkání a mumlání z Velkého sálu kde probíhala večeře. Neměl na jídlo ani pomyšlení a odebřal se do společenské místnosti. "Pane Malfoy" ozval se najednou ten známý chladný a nepříjemně protáhlý hlas. "Ano pane profesore?" "Pane Malfoy to proč nejste na večeři snad ani zjišťovat nebudu, ale byl bych velice rád, kdybyste se ovládal a své citové problémy nezatahoval do mých hodin. Váš poslední test z lektvarů byl katastrofální." "O čem to mluvíte pane profesore? Nemám žádné problémy a už vůbec ne citové." "No ovšem" Prohodil pohrdavě Snape a probodl Draca ostrým pohledem. "Radím vám Malfoy, buď začněte dělat opět svou práci tak jak jsem zvyklí, nebo si najděte kvalitní doučování." Prudce se otočil a ztratil se ve tmě.

Zmijozelská společnská místnost byla ponurá. Jediné co tu svítilo byli Dracovi modré oči. Ležel na pohovce a své myšlenky směřoval k té Nebelvírce. Viděl ji živě a takovýma očima jakýma nikdo jiný nemůže. Nikdo ji totiž nemiloval tak jako Draco. Miloval její dlouhé jemné vlasy, které na slunci žhnuly ještě více než obvykle. Miloval tu ohnivou barvu. Miloval Ginni a miloval ji se vším všudy. "Draco?" Dracova myšlenka na Ginni se náhle rozplynula. "Co je Pansy?" zaptal se poněkud nevrle. Pansy seběhla ze schodů a usadila se v jeho klíně. "Kde jsi byl? Hledala jsem tě celé odpoledne." " Byl jsem u Snapea. Kvůli tomu poslednímu testu. Prej potřebuju doučování." Zalhal znuděně Draco. "No vidíš. Já tě budu doučovat. Aspoň budeme spolu." Odpověděla zvesela Pansy. To určitě. To by mu tak scházelo. Trávit s Pansy víc času než je nutné. "Pansy ty jsi přeci taky dostala Troll!" Odpověděl Draco a vymanil se z jejího sevření. "No jo vlastně! No a kdo tě bude doučovat? Doufám že ne ta mudlovská šmejdka Grangerová? "Nech toho Pansy. Jdu si lehnout, dobrou." Od té doby co ztratil hlavu kvůli Weasleyové, nesnášel ty posměšky na Hermionu, rodinu Weasleyů a dokonce i Pottera. Bože Potter. Jak hladově se na Ginni dívá. To jediné teď na něm nesnášel. Oba toužili po tom samém. Ale každý uplně jinak. Draco ji miloval, Harry využíval. Ale co. Musí to nechat být. On je hrdý Zmijozel a ona je Nebelvírka. Tahle kombinace nejde dohromady. On přeci dodržuje rodiné tradice.

Druchý den ráno vstal Draco ještě bledší než předchozí den. Zase jedna probdělá noc. Oblékl se a sešel na snídani. Usedl vedle Crabba a Goyla a líně přežvikoval topinku. Crabb a Goyl se vedle něj dohadovali o čokoládovou koblihu. Zrovna když jim chtěl Draco pohrozit vešla další skupina studentů do Velké síně. Draco naprázdno polkl. Ginny přišla na snídani. Usadila se k Nebelvírskému stolu čelem přímo k Dracovi. Draco okamžitě ztratil chuť  k jídlu. Sklonil hlavu a když ji opět zvedl s úžasem zjistil, že se na něj dívá. " Hele Draco už musíme jít. Máme lektvary." Dloubl do Draca Crebbe.

Učebna lektvarů byla chladná jako vždy. Jen Draco měl hřejivý pocit. Viděl svojí Ginny. "Pane Malfoy můžete se laskavě vrátit myšlenkami k vašemu lektvaru, který opět vypadá velice žalostně!" Zasyčel Snape. "Já jsem soustředěný" "Ano, to je vidět. Dnes v sedm večer ať jste tady v učebně. Mám pro vás doučování." Draco jen pokorně sklonil hlavu.

V sedm hodin se Draco odebral do učebny. Nijak nepospíchal. Bude trávit večer se Snapem a to nebyl důvod ke spěchu. Draco zaklepal a vešel do učebny. V první moment si myslel, že si spletl učebnu. O správnosti místa ho přesvědčil jen kotlík na katedře a Snapeova vysoká postava. Ale co tu dělá Weasleyová? "Pane Malfoy no konečně." zasyčel Snape. "Tady slečna Weasleyová si vás veme do parády a doufám že zítra už bude vaše práce k něčemu vypadat." Naklonil se k Ginny a něco jí zašeptal. Ginny se začervenala a Snape odešela se zvláštním výrazem v obličeji.

"Tak pojď Malfoy, máme udělat zmenšovací lektvar" "To mě jako budeš doučovat ty?" "Jo. Hele taky nejsem nadšená, ale čím dřív začnem, tim dřív si zase můžeme hledět svojí práce." Ucedila Ginny a zadívala se Dracovi do očí. "Ne tak jsem to nemyslel. Jsem rád." Dodal si odvahy Draco a přešel za katedru k Ginni. Ginny při těch slovech trochu znejistěla. "Takže Draco co je základní přísadou do zmenšovacího lektvaru?" odpovědi se však nedočkala. "Draco můžeš se soustředit? Prosimtě kde furt myšlenkama lítáš?" Napomenula ho poněkud nabroušeně. "U tebe." odpověděl Draco bez váhání. Ginny se zarazila. "Jak to myslíš?" "Tak jak to říkám. Ty jsi tou příčinou." "Draco to přeci nejde." "Proč by to nešlo?" Opáčil Draco a všechna nesmělost ho opustila. Přistoupil k Ginny plný sebevědomí. Ginny se začala nepatrně třást. Ne strachem ale napětím a vzrušením. Ještě nikdy u ní nestál tak blízko a nikdy se na ni takhle nedíval. Nebyl to ten chladný a pohrdavý pohled kterým tady na hradě vládl. Bl to pohled hluboký a odhodlaný.

"Co když tě teď políbím?" Zeptal se neústupně Draco. "To nemůžeš udělat" "Ale můžu" Přistouupil k ní tak blízko, že cítil její zrychlený dech a pomalu přitiskl své rty na její. Ginny se podlomily kolena. Jí, která byla odhodlaná se bránit. Slastně přivřela oči a nechala jeho jazyk proniknout do svých úst. Draco líbal mistrovsky to musela uznat. Teď už nemohla couvnout a nehodlala zůstávat pozadu. Objala Draca kolem krku a jednou rukou mu vjela do vlasů. Její jazyk byl mrštný jako had. Tohle Draco nečekal. Oddálil svoje rty a zahleděl se na Ginny. Ta jen pomalu a těžce oddechovala. "Páni Draco. Tohle bys neměl." "Nevidím v tom žádný problém" odpověděl Draco který po polibku začínal chtít víc. Opět přistoupil k Ginny a začal jí líbat na krku. Jednou rukou ji hladil po vlasech a druhou hladil její tělo pod bělostnou košilí. Ginny lehce zasténala a rozhodla se Dracovi pomoct.

Nechala ho vychutnávat její tělo a sama si začala rozepínat košily. Draco to zpozoroval a poslední tři knoflíčky vzal do svých rukou. Ginny nechala sklouznout blůzku po ramenou na podlahu. Draco jí líbal na břiše a Ginny se pomalu přstávala ovládat. "Draco chci tě. Teď hned." Draco se pousmál a rozhodl se jí vyhovět. Sám už nedokázal udržet svojí touhu a svůj chtíč. Vzal Ginny do náruče a posadil ji na kraj katedry. Ginny mu obratnými prsty sundala jeho košili a zmijozelskou kravatu. Tou ho chytla kolem krku a přtáhla si ho blíž. Následoval další vášnivý polibek. Draco začal pociťovat tlak v kalhotách, ale rozhodl se to neuspěchat. Byla to nejbáječnější chvíle v jeho životě a on si ji hodlal vychutnat.

Zajel rukou Ginny pod sukni a stáhl její bělostné spodní prádlo. Vzhlédl k Ginny a zjistil že ona se mezitím postarala o vrchní díl svého prádelka. Zadívala se na Draca a přikývla. Draco pomalu sklonil hlavu k jejímu klínu. Ginny se lehce zazachvěla, když se jí Draco dotkl na nejcitlivějším místě, a slastně zavzdychala. Dracův mrštný jazyk ji ochutnával a dráždil. Ginny neodolala a přidržela si jeho hlavu ve svém lůně o něco déle. Dracova touha se už nedala zvládat. Ginny to vycítila a rozhodla se mu vypomoci. Rozepla mu kalhoty a nechala je i s jeho spodním prádlem spadnout. "Ginny..........." Draco se pokusl něco říct, ale jeho slova se mu zadrhla v krku jelikož Ginny začala zpracovávat jeho erekci.

Klekla si před něj a špičkou jazyka přejela po celé délce jeho penisu. Draco měl pocit že uletí. Ginny vzala do úst jeho chlobu a laskala ho. Draco ztrácel hlavu. Cítil že už dlouho neydrží. Naznačil Ginny aby vstala a opět jí posadil na katedru. Ginny se opřela o lokty a zaklonila hlavu. Draco k ní přistoupil a  začal do ní pronikat. Ginny cítila jak ji zaplňuje a byla na pokraji šílenství. Draco nejprve přirážel pomalu , pak postupně zrychloval a přirážel co nejhlouběji.  Ginny vzdychala a hladila Draca po zádech. Draco zažil už spoustu milostných hrátek stejně jako Ginny ale tohle pro něj byla naprostá cesta rájem. Ginny spolupracovala a vždy šla vstříc jeho dalšímu přírazu. Za několik minut oba došli vrcholu. Ginny Draca vášnivě políbila a začala se oblékat. Draco si uvázal kravatu a přišel k Ginny, která rychle uvařila zmenšovací lektvar. "To jen pro pořádek" Pousmála se. Draco vše uklidil a společně s Ginny odcházel. "Ginny!....MILUJU TĚ!" Ginny se jen pousmála a odcházele do Nebelvírské věže.

Ráno se Draco probudil neuvěřitelně svěží. Pospíchal na snídani aby ještě před hodinou přeměňování zahlédl Ginny. Ale marně. Ginny ne snídani nepřišla. Celé dopoledne ji neviděl. Marně hledal záblesk jejích rudých vlasů. Až po obědě. 

Vyšel z hradu a šel se projít směrem k zapovězenému lesu. Hlavu plnou Ginny. "Ginny! Kde jsi byla dnes jsem tě vůbec neviděl"  "Aha to jsi ty Draco. No byla jsem na ošetřovně nebylo mi dobře." odpověděla Ginny s poněkud skroušeným výrazem. "Stalo se ti něco Ginny?" "Ne vůbec ne" Draco se pokusil Ginny políbit ale ta se jen vysmíkla. "Draco víš ten včerejšek. Nech to plavat. Mezi námi nic být nemůže." Draco měl pocit že se s ním hroutí svět. "Jakto? Miluju tě Ginny a tys mi včera dovolila něco po čem jsem toužil. Neříkej mi že nic necítíš."  Ginny sklonila hlavu. "Cítím Draco ale ne k tobě."  "Tak ke komu?" Zeptal se Draco a už předem se bál odpovědi. Proč mu tohle dělá? "No to je přeci jedno Draco. Důležité je že jen to že jsem tě měla doučovat lektvary a ne s tebou spát". "Ale udělala si to. Tak o co jde." Ginny se posadila na veliký kámen kde dřív sedával Draco " Jde o Snapea"

S Dracem se zatočil svět. To snad ne. To nemůže být pravda. "Spala si semnou a přitom chodíš se Snapem?" Ginny mlčela. "Jak si mi to mohla udělat." "Draco neber to špatně. Bylo to s tebou krásný, ale....." "Rozumim ale ty si to radši dáš s ředitelem mojí koleje." "Nevěděla jsem že se tohle stane." "Ale stalo se a ty si to mohla kdykoliv zarazit. Jednoduše si mě nechala. Využila si mě." Draco se otočil a utíkal do hradu.

Naštěstí u nich v ložnici nikdo nebyl. Seděl na postely a nechal slzy stékat po svých tvářích a padat na polštář. Velký princ Zmijozelu byl nešťastný. Jak mu to mohla udělat. A Snape? Snape věděl že ji miluje. Dal mu ji schválně na doučování. Aby mu ještě víc ublížil. Draco měl pocit že se mu roztrhlo srdce. V ruce držel hůlku. Vymaže ji z paměti. Tak jak to dělá Snape a schovává do myslánky. Ano vymaže ji. Pak bude mít klid. Naposledy pomyslel na Ginny, poslední slza skanula na polštář a do ztichlé ložnice zazněla jen Dracova slova...........................AVADA KEDAVRA

Pak už jen klepnutí hůlky o podlahu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oh No!!

(Adele, 23. 3. 2014 18:42)

Nee draco je můj oblíbenec ale než tam bylo to s tim sneapem myslela jsem že řekne že je těhotná :)

like!

(lucy, 20. 9. 2011 18:08)

skvělí! Ten konec s Dracem mě mrzí.. :(

Re: like!

(Malfoy fan <3, 3. 3. 2014 21:03)

Mě taky,nehorázně :(
Ale je to hezké

Proč všichni děláte z Draca dobrého?

(Anonym, 13. 1. 2012 23:57)

Sakra, toto je asi po sté, co čtu povídku ve které vystupuje Draco. Proč z něj všichni děláte toho dobrého? Proč ho párujete s Ginny nebo s Hermionou? *odplivne si* - a s Harrym?
Chci si konečně přečíst nějakou pěknou povídku, kde je Draco arogantní, zlý parchant, zpárovanej s PANSY PARKINSONOVOU jak mu to osud alá J.K. Rowlingová nadělila a v normálním příběhu!
Když čtu jak Malfoy líbá Hermionu, Ginny nebo dokonce.. dokonce Pottera, chce se mi zvracet!

Re: Proč všichni děláte z Draca dobrého?

(kačka, 19. 6. 2012 19:46)

Fakt i toho Pottera?

Re: Proč všichni děláte z Draca dobrého?

(Draco, 5. 10. 2012 15:28)

Hele, asi si to nepochopil správně, ale on nechtěl být tím špatným, ale musel. A navíc, když tak toužíš po nějakém příběhu, kde je Draco zlý a je zpárovanej s Pansy, tak si ho napiš sám a všechny tady neosočuj! Tohle je blog pro FANOUŠKY Draca Malfoe, takže se pakuj!

díky

(Doris, 12. 3. 2009 19:09)

:D páni nemám slov. Nás to samozřejmě moc těší. Jistě to už by nebyl Draco, ale tak pro jednou.....:D Pokud jde o pár Snape a Ginny, tak i takové povídky se chystají, kde bude vystupovat někdo s profesorů:D

UpLnĚ bOžÍ !!!!

(MiShAQ, 12. 3. 2009 18:01)

Hele je to uplně vážně nejsuprovější :-) Tyhle povidky jsou mrtě pěkný .. a tahle zvlášť :-) Chudák Draco ... ale kdyby byl takovej i v originalnim Harrym Potterovi tak by to nebyl Draco :-D a pár Snape/Ginny ... Hustýýýý

díky

(Doris, 1. 3. 2009 22:37)

Moc díky. Neboj už je jeden příběh s Dracem rozpracovanej. Snad tu bude co nejdříve

NÁDHERA!

(Pansy Parkinsová, 1. 3. 2009 15:45)

To bylo krásný!!!!!!!!!!!!!! Úplně se mi z toho chce brečet, krásnej příběh....ještě nějakej takovej, chudák Draco!!! Zkurvenej snape a Ginny, jáj krásný, opravdu!!!

Díky

(doris, 14. 1. 2009 15:01)

Mocky děkujem. Tak čti dál. Budem teď mít trochu problém s dodáváním ale budem se snažit jak jen to bude možný. Snad nezklamem

Super

(Kachorinka, 12. 1. 2009 18:54)

Ahojk já takové povídky čtu strašně ráda jelikož Harryho Pottera a čtu asik od druhé třídy co jsem se naučila pořádně číst a musím ti říct ,že už jsem přečetla pěknou hromadu povídek na toto téma ale tahle je 100% nejlepší.

Diky

(Doris02, 27. 10. 2008 20:20)

Moc dekuju. Budou dalsi ale ted jsem v zahranici tak nemuzu doplnovat. Ale zacatkem prosince se muzete tesit na dalsi.

maso

(LowinkaM, 26. 10. 2008 22:10)

Mno tak jako tyhle povidky sou bezva....ale chudak Draco:(

.....

(Ash, 10. 8. 2008 14:14)

tak to je brutální - to si nezaoužil... :o/ ale jinak moc hezky napsaná povídka a pár Ginny/snape je zajímavej :o)