Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve třech se to lépe táhne

20. 11. 2008

Bylo krátce po Vánocích a prázdniny se chýlily ke konci. Na letošní Vánoce všichni Weasleyovi zůstali v Bradavicích. Pan a paní Weasleyovi jeli na soukromou dovolenou, ale samozřejmě poslali dárky poštou. Tedy soví poštou. Museli si na to zaplatit sovy z prodejny v příčné ulici. Jako každý rok každý od Weasleyů dostal svetr a Harry s Hermionou šálu a nějakou tu sladkost. "Frede, Georgi ještě fotku" pobíhala Hermiona po společenské místnosti. Rozhodla se, že na Vánoce zůstane s nimi v hradu. "No jasně fotku jsme zapomněli. Rone ty taky a přestaň se furt ofrňovat nad tím svetrem." souhlasil s Hermionou Harry a popadl Rona za jeho nový svetr. Všichni měli výbornou náladu. Dárky rozbalili dnes, protže teprve dorazila zásilka. Ale vůbec jim nedělalo problémy, že je dva dny po štědrém dnu. "No lidi nevim jak vy, ale já už mám hroznej hlad." pronesla náhle Ginny "Jdu se převlíct a pak vyrážim směr Velká síň, na večeři." zvedla se a odcházela. Cestou se k ní připojila Hermiona a obě zmizeli v patře. "No Harry my bysme se taky měli jít převlíct." dodal chvatně Ron. Už se chtěl toho svetru zbavit. "Ty toho naděláš Rone. Vždyť ten svetr nevypadá vůbec špatně." odpověděl mu Harry v dobré náladě a následoval Rona. Fred a Georg zůstali sami. S nějakým převlíkáním se neobtěžovali. "Frede máme všechno na tu párty?" "Si piš Georgi. Už stačí jen dojít do kuchyně pro ty dýňový paštičky." odpověděl svérázně Fred svému bratrovi. "Tak ještě u večeře domluvíme kdy to začne." Přikývl Georg. Ještě, že mají tu komnatu nejvyšší potřeby. To se to pak dělají večírky.

"Lidi moc se nenajezte" spustil najednou během večeře Fred. "Proč jako?" nechápala Ginny a Harry se zatvářil stejně zmateně. "No dneska totiž bude velká párty. Pár lidí už jsme pozvali a vám se to rovnou oznamuje." vysvětlil okamžitě Georg. Ronovi se rozsvítily oči. Vlastně všichni se začali souhlasně usmívat až na Hermionu. "Já nejdu kluci. Na tohle já nejsem." "No ty musíš jít. Všichni jak tady sedíte, tak musíte." vyhrkl Georg a Fred souhlasně přikývl. "No tak jo, ale jen na chvíli. A koho jste pozvali?" povzdechla si Hermiona. "Jen pár lidí. Cho, holky Patilovi, Nevilla, Seamuse, Deana a Angelinu." odpověděl Georg a zase se zakousl do topinky.

Komnata nejvyšší potřeby byla na tohle jak ztvořená. Vešla se sem spousta lidí, výzdobou se člověk nemusel zatěžovat, no zkrátka komnata se o všechno postarala sama. Jen jídlo a pití si museli donést sami. Ovšem pro Freda a George tohle nebyl problém. na stolech kolem komnaty bylo skutečně všechno možné. Od Bertíkových fazolek přes kuřecí stehýnka až po koláče tu bylo snad všechno. "No tak než se začneme bavit, dáme si přípitek ne." oznámi Fred, zatímco Georg naléval do sklenic máslový ležák. "No jasně že si připijem" kývla za všechny Cho. Každý dostal svou sklenici a přípitkem zahájili svou párty plnou jídla, pití a hudby. "Tak na ty veselý Vánoce, který slavíme trochu opožděně" pronesl Fred a všichni se napili. Párty se skutečně rozjížděla tak ja měla. Někdo tancoval, někdo jedl, někdo si jen povídal. Rozhodně tu byla dobrá nálada. Hermiona seděla u stolu a právě si chtěla vzít dýňovou paštičku, když za ní přišli Fred a Georg. "Tak co bavíš se?" zeptal se Georg. " to si pište kluci. Se sama divim, ale rozhodně neodejdu jak jsem měla v plánu" odpověděla s úsměvem Hermiona. "No a co máš v plánu dělat teď?" zeptal se Fred. "To ještě nevim. Chtěla jsem si vzít tuhle poštičku ale nejspíš máte v plánu něco vy." "To jo. Nechceš si dát s náma trojku?" zeptal se Fred a mrkl při tom na Hermionu. Hermionu to lehce překvapilo. "Teď? A kde?" " no tady ne neboj. v učebně číslo sedm. Už jí máme posichrovanou" ujistil ji Georg. Hermiona chvíli zaváhala, pak vzala Freda a George za ruku a vedla je ven z komnaty nejvyšší potřeby.

Vešli do učebny číslo sedm. "Tak jo kluci. Proč ne" nadhodila Hermiona a čekala co se bude dít. Fred s Georgem se usmáli a oba přistoupili k Hermioně. Jeden by u nich čekal, že se začnou rozpočítávat kdo začne první, ale to se samozřejmě nestalo. Libali ji na krku, každý na jedné straně a Hermiona cítila návaly horkosti. I jejich dech ji rozpaloval. Zajela jim rukama pod košile a hladila je po zádech. Někdy zaryla nehty do jejich kůže a to pro Freda a George bylo dobré znamení. Fred začal rozepínat její blůzku zatímco Georg se ujal jejího zipu na sukni. Nikdy si nedokázala představit jak slastný pocit by jí mohli tihle dva přinášet. Ani pořádně nevěděla co má dělat. Ale kluci to samozřejmě vyřešili za ní. Georg se jí postavil za záda a líbal ji mezi lopatkami a podél páteře. Fred zůstal před Hermionou. Něžně chytil její hlavu a polibil ji. zatímco jejich jazyky hrály něžnou hru, Hermiona se rozhodla zbavit Freda jeho košile. Bylo to pro ni dost obtížné. Georg jí na zádech způsoboval husí kůži a Fredovo hlazení její tváře ji také nenechávalo chladnou. Konečně se jí podařilo rozepnout poslední knoflík Fredovi košile. Lehkým pohybem přes jeho ramena ji nechala spadnout na zem. Uvědomila si, že teď by se chvíli měla věnovat Georgovi. Otočila se tedy k Fredovi zády o políbila George. Stejným způsobem ho zbavila košile zatímco Fred jí právě rozepínal podprsenku. Hrudník tedy měli oba parádní. Přeci jen famfrpálové tréninky byly náročné a na Fredovi a Georgovi zanechali vážně sexi rysy. Hermiona si to užívala. Rozhodla se kluky zbavit i kalhot a proč to neudělt nějak odvážně. Klekla si před George, pohladila jeho boky a zubama mu rozepla knoflík. Pak to samé udělala i s Fredovými kalhotami. Fed ji zvedl a posadil na lavici. Georg se začal plně věnovat jejím ňadrům. Líbal ji, sál a lehce hladil. Fred ji zbavil posledního kousku prádla a ujal se vlády nad jejím klínem. Vniknul do ní jedním prstem, pak i druhým a nakonec připojil jazyk. Hermioně se zrychlil dech. Byla opřená o lokty , ale nyní si musela lehnout uplně. Rukou si přitáhla George a sundala mu jeho poslední část oděvu. Otočila k němu hlavu a začala ústy zpracovávat Geogrovu chloubu. Skutečně bylo čím se chlubit. A Fred na tom samozřejmě nebyl hůř. Když do ní vnikal, nedokázala potlačit zvdech. S každým přírazem se v Hermioně hromadilo horko a vnitřní třas. Fred samozřejmě nebyl sobec a tak i Georg mohl proniknout do tajů jejího těla, zatímco Fred si vyzkoušel zručnoust jejích úst. Takový orgasmus Hermiona už dlouho neměla. Ještě dlouho nemohla popadnout dech. Nevěřila by, že ji dvojčata dokážou takhle rozpálit.

"Páni Harry to byla akce co" řešil ráno Ron u snídaně. "To teda." souhlasil vesele Harry. Vůbec neřešili, že Hermiona zmizela s dvojčaty Weasleyovými. Nejspíš proto, že si toho sami nevšimli. Harry tancoval s Cho a Ron se nemol rozhodnout mezi Parvati a Padmou. Hermiona radši ani nedutala. Nějak sama nemohla uvěřit, že snimi spala. Zrovna se zakousla do jahodového koláče když si vedle ní z každé strany přisedli Fred a Georg. "Ahoj Hermiono. Tak co spokojená?" zeptal se poťouchle Fred. "No kluci asi takhle. Ne že bych si stěžovala, ale nějak nechápu, že jsem to udělala. Ne žebyste mě totiž nějak přitahovali" odpověděla Hermiona a cítila se divně. Georg se zasmál a uvedl vše na pravou míru. "No ono to bude tim, že jsme tomu trochu pomohli. Museli jsme vyzkoušet náš nový lektvar a ty jsi se na to hodila nejvíc." Hermiona zůstala nechápavě koukat. "Jakej lektvar?" Fred vyndal z kapsy lahvičku s jasně žlutou tekutinou. "Tenhle. Dali jsme ti ho do máslového ležáku. Ten kdo se napije kejvne na první sexuální návrh který dostane. Takže jsem se přesvědčili, že to funguje." vysvětlit Fred "Ale jak vidíš ještě nám dost zbylo. Kdybys měla zájem....." přidal se Georg. Hermiona vythla lahvičku Fredovi z ruky a zaváhala. Pak se provokativně zasmála a lahvičkusi strčila do kapsy. "Ne, teď jsem na řadě já pánové!!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zlodej

(karolina, 31. 10. 2015 12:31)

http://povidkhp.napady.net/rubriky/povidky-bez-draca-omezeni/ve-trech-se-to-lepe-tahne kopie jo to jde ale tys to ukradla

257896314

(obdivovatelll, 21. 2. 2011 15:42)

tvl mrte chtelo by to pokracovani!!!

to je dobře

(Doris, 12. 3. 2009 19:12)

No předem se Jájinka omlouvá, nemá čas chodit na stránky, takže mi jen posílá povídky a já to tu zveřeňuju, každopádně ti určitě moc děkuje. A jen tak mezi námi. JJ ti dva by stáli za hřích :D

Goodec Loolec :-D

(MiShAQ, 12. 3. 2009 18:12)

Jelikož Fred a George sou moji voblíbenci v HP tak je to mrtěééé :-D V kasickym HP sou takový srandysti .. a tady :-D Týjo je to GooD