Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevěra na druhou

8. 9. 2008

"Páni Rone nemůžu uvěřit, že jsi se rozešel s Hermionou.Ty jsi ale pitomec" rozčiloval se Harry hned u snídaně. Fred mu sdělil tu novinu která se odehrála včera večer. "Já za to nemůžu Harry. Přiběhla za mnou jak torpédo a spustila na mě kdesi cosi. Prý, že mě viděli s Levandulí. Taková blbost. "Snažil se Ron o vysvětlení. "Jen si nemysli, vůbec z toho nejsem nadšenej, ale když mi nevěřila tak jsem neměl jinou možnost. A ona nevypadala, že by jí to nějak vadilo věř mi kámo." " NO jo Rone, ale stejně je to škoda víš. Byli jste úžasní" Podotkl už klidněji Harry. " Já se z tho dostanu Harry, hlavně že tobě to klape s Ginny." Víc už o tom nepromluvili ani slovo. Harry cítil, že bude lepší o tom už nemluvit jinak by to Ron taky nemusel unést. "Kdo ví třeba se to mezi nimi urovná" myslel si v duchu Harry. " No jak to vidíš nadnešní famfrpál? Mrzimorští prý dost trénovali. Myslím, že bych měl hlídat hlavně levou branku. Jsou na ní dost zaměřený. " Změnil téma ron. " Dělej jak uznáš za vhodné Rone, ale určitě vyhrajeme." odpověděl Harry, ale nevěnoval tomu velkou pozornost. Právě totiž přišli na snídani Ginny s Hermionou. ron se zatvářil rozmrzele a nešťastně zárovň, ale neřekl ani slovo. Ginny se okamžitě usadila vedle Harryho a věnovala mu jeden ze svých vášnivých polibků. Hermiona se posadila vedle Rona. "Ahoj Hermiono" pozdravili Harry i Ron zároveň. "Ahoj Harry" odpověděla s úsměvem. Na Rona už tak milá nebyla "Nechtěl bys jít za Levandulí?" "Když ti tu vadím, tak sis sem neměla sedat" odpověděl podrážděně ron a uraženě odešel. Harry chtěl Hermioně něco říct, ale Ginny ho jen dloubla do boku, tak radší mlčel. Byl rád, že aspoň om má ve vztahu štěstí i když mu bylo kamaráda líto.

Dopoledne uteklo jako voda a přišel čas odpoledního famfrpálového zápasu. Harry se na něj těšil. Alespoň teď neměl v hlavě rozpory mezi Ronem a Hermionou a i Ron vypadal o něco lépe když na něj přišla soupeřivá nálada. Byl stále lepším a lepším brankářem a Nebelvír z něj byl nadšený. "Neviděl si Ginny Rone? Vůbec jsem si nevšiml, že by přišla na tribunu." opáčil náhle Harry. "Ne neviděl, ale znáš Ginny, není zrovna dochvilnák, ale určitě přijde." Odpověděl Ron, ale netvářil se, že by o tom byl přesvědčený. Harry si toho naštěstí nevšiml a tak tím nijak nenarušil zápas, při kterém neměl Mrzimor nejmenší šanci.

Večeře byla pro Nebelvírské jen bleskovou záležitostí. Měli totiž ve společenské místnosti připravenou oslavu. přesto však Harry, Ron a Ginny nijak zvlášť nepospíchali. "Ty Ginny byla jsi na zápase? Vůbec jsem tě tam neviděl" zeptal se Harry. "Jasně byla jsem tam, ale přišla jsem po zahájení hry , tak jsem byla pod tribunou." odpověděla Ginny. Ron však poznal, že Ginny neříká pravdu, nechtěla to ale řešit před Harrym.
Ve společenské místnosti se zatím rozpoutal večírek. Ron vycítil tu vhodnou chvíly a šel za Ginny. " Ty Ginny vážně kde jsi byla. Já vim že si Harrymu lhala, poznám to. Doufám, že není pravda to co se říká?" zkusil to Ron ale dostalta se mu jen podrážděná odpověď " Nech toho Rone, do toho ti nic není kde jsem byla a i kdyby byla pravda to co se říká tak do toho ti taky nic neni" " To jsi teda na omylu Harry je můj kámoš a jestli zjistim že to je pravda, nebudu tě krýt" rozčíli se Ron.

Druhý den chodila Ginny s úsměvem od ucha k uchu, ale Harry poznal, že ani jeden úsměv nebyl věnovám jemu. Navíc i všichni nebelvírští se k němu chovali divně. Jakoby mu posílali lítostivé pohledy. Dokonce i Hermiona seděla vedle Rona a netvářila se kysele. " Co se děje? Všichni se chováte nějak divně" ptal se zmateně Harry. Hermiona si jen povzdychla a tak to zkusil Ron "No víš Harry já nevim jestli je to pravda, ale říká se, že včera na večírku se to trochu zvrtlo" Harry ztuhnul, začal se bát, že ví o co jde. "Jak jako zvrtlo?" Hermiona si dodala odvahu "Ginny spala u Deana. Byla s ním skoro celý večírek, kromě těch pár minut co byla s tebou nebo semnou. No a když jsem si šla lehnout, tak jsem na ně narazila na schodech jak se líbají a Dean jí navrhnul aby u něj přespala." Harrym to otřáslo. "Říká se to už delší dobu, že spolu něco mají." dodal zklamaně Ron. " A tys to věděl a nic jsi mi neřekl?" rozčílil se Harry. "Nechtěl jsem tě zbytečně znepokojovat. Ptal jsem se jí na to a ona mi odpřísáhla, že to není pravda, až po tom famfrpálu mi to nějak nesedělo a když jsem se jí ptal znovu, tak se rozčílila" ospravedlňoval se Ron. Harryho to moc neuklidnilo, ale věděl, že Ron za to nemůž. Promluví si s Ginny hned po lektvarech.

Lektvary byly jako obvykle nekonečně dlouhé a Snape si neodpustil pár jízlivých poznámek. Nejvíc ho ale vytočil Malfoy. Už se k němu samozřejmě dostalo, že Harry má parohy a tak mu poslal jízlivé psaníčko.
"Hej Pottere tak jsem slyšel, že Weasleyová je v posteli pěkná divoška. Teda aspoň to tvrdí Dean všude na potkání. Tys to vášně nevěděl, že nespí jenom s tebou. Po škole se říká, že prej i o přestávkách choděj k Uršule na záchody aby se jí Dean dostal pod sukni. Je z toho prý celá udejchaná ještě půl hodiny."
Harryho samozřejmě štvalo, že je Zmijozelským pro smích, ale nejdřív to vyřídí s Ginny. Třeba Malfoy kecá a Ginny ho podvedla včera prvně. To se může stát. I když on by jí nikdy nepodved. Ale jestli jí to bude mrzet a bylo to prvně, odpustí jí.

Najít Ginny nebylo tak těžké. Všichni na hradě o ní byli informováni, takže mu brzy řekli že je u jezera. "Ginny" začal Harry, ale už nedomluvil. "Harry to jsem ráda, že tu jsi" odpověděla Ginny s úsměvem jakoby se nic nestalo a vášnivě o políbila. " Ginny já jsem s tebou chtěl mluvi" "Já s tebou taky Harry" odpověděl laškovně. Naklonila se k jeho uchu a lehce ho kousla " Harry chci tě, teď hned. Co kdybysme šli támhle do skleníku. Nikdo tam není." Ginny ani nečekala na odpověď a už si ho odváděla do skleníku č. 8. Harry uplně zapomněl proč vlastně Ginny hledal.

Ginny neváhala ani minutu. Zavřela dveře a uzamkla je kouzlem. Harry byl vzrušený. Ve skleníku, nebo vůbec na školních pozemcích, se s Ginny ještě nemiloval. Ginny ho ale překvapila. Nebylo to milování na které byl zvyklí. Ginny která byla vždycky jemná a měla ráda dlouhé a něžně milování to pojala za sex rychlovku. Ani si nesundala sukni, nasedla na Harryho a během několika minut bylo po. Harry z toho byl zmatený. Takhle ji vůbec neznal. "Ty Ginny já jsem s tebou ale chtěl původně mluvit" "Tak povídej Harry" namítla Ginny otočená k němu zády. "Je pravda že jsi spala s Deanem?" Ginny sebou lehce trhla ale pak se na Harryho otočila a s vážným výrazem odpověděla. "Ano Harry. Víš chtěla jsem ti to říct už dávno ale...." "Už dávno, takže je pravda i to že to trvá delší dobu. Bože já myslel že je to poprvé." vyděsil se Harry. "Ne nebylo to poprvé, ale neber to špatně Harry. Mám tě ráda ale prostě nějak potřebuju i sex s Deanem. Ale tak mám návrh. Nechci se s tebou rozejít ale můžeme chodit ve třech." navrhla Ginny s úsměvem. To bylo na Harryho příliš. "Si normální Ginny možná sis toho nevšimla ale já miluju tebe a ne Deana. A dívat se na to jak se o tebe dělim i v posteli to se mi tedy nechce." ročílil se Harry a naštvaně odešel do hradu. Teprve ve vstupní síni si uvědomil že jí ani neřekl že je konec. No co třeba to Ginny bere jako konec

Ron se tvářil zaraženě když mu to Harry všechno vylíčil. "Hele kámo ale pokud si jí neřekl že je konec tak ona to bere jako že jste furt spolu. Věř mi znám jí. Ji to prostě musí kluk říct jinak to bere jako že jsou furt pár." "Tak jo Rone já se půjdu někam uklidnit a zítra to zkončim." Ron nic nenamítal a nechal Harryho odejít. Harry ani nevěděl kam jde. Bylo mu to jedno. Někam dojde, uklidní se a bude ok.

"Ahoj Harry" ozvalo se najednou. Teprve teď si Harry uvědomil kam až došle. Byl v knihovně a zdravila ho Hermiona. "Ahoj Hermiono" odpověděl ledabyle Harry. Hermina poznala že Harry není ve své kůži. "Takže to byla pravda co? To je mi líto Harry. Já vždycky myslela že ty a Ginny spolu zůstanete.Ostatně to jsem si mysleala i o mě a Ronovi." namítla Hermiona a Harry si všiml že začíná brečet. "Nechceš si o tom promluvit Hermiono?" zeptal se Harry. "Proč ne ale pojďme tamhle dozadu ať nejsme hned všem na očích." souhlasila Hermiona a šla se posadit na samí konec knihovny na koberec. Harry šel za ní. Byl docela rád že si má s kym promluvit. Sedl si vedle ní a chvilku váhal jak má začít. " Ty Hermiono máš Rona pořád ráda?" "To si piš Harry. Ráda je slabí slovo. Ron byl pro mě všechno." Hermiona to nevydržela a začala brčet uplně. Harry ji objal a snažil se jí uklidnit. Hermiona zvedla hlavu a chtěla mu poděkovat ale nějak to nedokázala. Koukala na něj a on koukal na ni. Prstem jí utíral slzy a Hermiona najednou udělala něco šíleného. Políbila ho. Harryho to nejdřív překvapila ale nebránil se. Vklouzl jazykem do jejích úst a cítil zvláštní pocit. Hermiona líbala mistrovsky (ostatně ona si myslela to samé o Harrym) a jeho ani nenapadlo myslet na Ginny. Začínal chtít víc a nebyl sám. I Hermiona pocítila chtíč a začala Harrymu rozepínat košily. Harry se zase pustil do práce na té její. Hermiona ho líbala na krku a hrudi a Harry si začal uvědomovat rozdíl mezi Hermionou a Ginny. Nebylo to stejné milování ale přesto mu dělalo dobře ne li líp. Seděli tu naproti sobě a jejich oblečení leželo kolem. Hermionu napadlo že by teď mohla Harryho zpracovávat ústy ale nějak se jí do toho nechtělo. Ostatně ani Harry po tom netoužil. Opřel Hermionu o zeď a vniknul do ní. Hermiona zaryla nehty do jeho kůže a potlačila sten. Vnímala Harryho a měla pocit že vybuchne. Netrvalo dlouho a ona i Harry dosáhli vrcholu.

Seděli teď vedle sebe a nevěděli co říct. "ty Hermiono víš neber to špatně ale tohle jsme nejspíš neměli. Neříkám že se mi to nelíbilo ale..." Hermiona se začala smát. "Harry já vím co chceš říct ale neboj. I já mám radši milování s Ronem. Přijde mi prostě hezčí." Harry se usmál. "Ty a proč ses s ním rozešla" "Porotože mě podvedl s Levandulí. Říkala mi to Padma." Harry vytřeštil oči. "Hermiono to je ale lež. Ron tě nidky nepodvel a to si nevěděla že Padma chce Rona. Řekla ti to schválně." Hermiona ztuhla. "Ale co mám teď dělat" "prostě běž za Ronem a popros ho aby se k tobě vrátil. Udělá to a moc rád uvidíš." Hermiona se oblekla a rychle vyběhla z knihovny. Jen se ještě ohlédla a dodala "Harry nikdo se to nedozví viď?" "To si buď naprosto jistá" usmál se Harry a začal se také oblékat. Ano milování s Ginny pro něj bylo daleko lepší, ale v tenhle moment mu milování s Hermionou vážně prospěl.

Druhý den ráno Harry nevěděl co dělat. Bál se že se to přece jen někdo dozvěděl a teď už to ví i Ron. Nechtělo se mu ani na snídani ale zvědavost z toho jestli jsou Hermiona a Ron zase spolu byla silnější a tak na snídaní přeci jen šel. Ale nedošel. Ve společenské místnosti totiž stála Ginny. Čekala na něj. "Harry já se ti chci omluvit." začala Ginny ale Harry ji ledabyle odbyl. "Nech mě Ginny nechci s tebou mluvit" "Ale s Hermionou si včera mluvit chtěl co?" opáčila zostra Ginny. Harry sebou škubl. Nevěděl co říct. Ginny se ale jen usmála. "Vím o tom že jsi s ní spal. Šla jsem do knihovny a zahlédla vás jak se líbáte. Tak se si pak Hermionu zavolala a ona mi všechno vypověděla. Že tě svedla." Harry se chtěl nadechnout a Ginny přerušit. Ona si myslí že za to může jen Heriona. Ale Ginny poznala co jí chce říct. "Já vím Harry že to bylo oboustrané, taky se na Hermionu nezlobím a na tebe taky ne. Miluju tě Harry těď už to vím. Víš když mi to Hermiona řekla, pochopila jsem jak ses cítil. A uvědomila jsem si že k životu potřebuju jen jednu osobu a Dean to rozhodně není." Harry nevěděl co má říct. Miloval Ginny. "Ginny já tě taky miluju a věř mi že jsem tě nechtěl podvést. Ale prostě jsem si připadal sám a Hermiona taky tak se to stalo ale to nic nemění na tom co k tobě cítím." Ginny přistoupila k Harrymu a políbila ho. Harrymu se rozbušilo srdce. Tohle byla ta Ginny kterou znal. "A Harry neboj nikdo se to nedoví. A teď už pojďme na snídani." pronesla ještě a už ho vedla schodištěm dolů do hlavního sálu.

Tahle snídaně byla pro Harryho výjmečná. Ron a Hermiona seděli naproti nim ve vášnivém objetí, Padma seděla kousek dál a tvářila se uraženě, Ginny se lísala k Harrymu a Dean ani nevěděl jak se má tvářit. Pro Harryho ale tahle snídaně přinesla nový poznatek:         Ginny se na Deana ani nepodívala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D5

(Effy, 18. 9. 2016 13:42)

Bože, to je tak strašná sračka

:D

(Amai26, 18. 9. 2016 13:41)

Bože, to je tak strašná sračka

BLBOST

(Smile, 26. 9. 2012 21:15)

No, moc se mi to nelíbilo. Jednak se to kvůli velkým pravopisným chybám špatně četlo a jednak s mě to ani nebavilo, takže jsem přečetla jenom část. Spíš mi to připadalo jako Přátelé, kde každý měl něco s každým. Sice vím, že je to smyšlený Harry Potter, ale i tak je to nehorázná kravina. Nechtěla jsem to napsat až takhle, ale jinak se to napsat nedá.Vůbec, ale vůbec nepodobá úžasnému přběhu od J.K. Rowling. Tohle je prostě jenom úchylná blbost... Sice je to už doba od vydání téhle povídky, ale i tak. Stejně nechápu lidi co píšou ty blbosti o HP. HP je úžasný příběh a někteří dementní lidé bez vlastního námětu na povídku ho takhle prýzní.

Re: BLBOST

(LOVE HP, 19. 11. 2012 20:06)

hele víš co? nekritizuj. jestli jseš nějaká dětinská k***a tak prostě neser ostatní... Trochu lásky to přece chce ne??

Re: BLBOST

(HAHAHAHAHA, 8. 7. 2013 20:26)

Kjáva!

Miluju HP

(LOVE HP, 19. 11. 2012 20:09)

krásný příběh miluju tyhle povídky, ty pravopisný chyby mi vůbec nevadily, v normálním Harrym Potterovi je jen trochu lásky... chybí to tam... děkuji že můžu číst tyhle povídky :D

SUpéééér

(MiShAQ, 10. 3. 2009 16:46)

Ahojda :-) NO mazééééééééééééc :-D je t ofakt dobrý :-D docela se u toho natlemím :-)
Jen tak dále :-) Dobře se to čte :-D

poho

(Doris, 9. 2. 2009 21:04)

V pohodě. NO jo chyby. Tak spisovný to bejt ani nemělo, za hrubky se omlouvám (ale člověk v tom chvatu moc pozor nedává) a nějaký vypadlý nebo naopak přidaný písmenko, no co se dá dělat. Hlavně že se to dá číst ne :D

pokráčko

(Arya-Melody, 9. 2. 2009 19:06)

kdyžtak se mi mrkni na blog.. aryam.blog.cz... byla bych ráda kdyby ses tam jukla..

Žůůůžo

(Arya-Melody, 9. 2. 2009 19:05)

No téda... docela pěkný... akorát by sis měla dávat pozor na chyby je jich tam docela dost... neber to ale že ti chci nadávat já taky nejsem zrovna spisovná..:D